Silně transformační mandaly s energií polodrahokamů

Mandaly s energií polodrahokamů pro časopis Regenerace …

V roce 2021 se mi dostalo cti pracovat pro časopis Regenerace a publikovat v tomto známém měsíčníku celou jednu stránku
s tématikou – Mandala. Domluvili jsme se s šéfredaktorem, že vytvořím kolekci zářivých mandal, kde použiji struktury polodrahokamů, krystalů a minerálů. Navíc jsem mu navrhla, že podle aktuálního kalendářního měsíce se zaměřím na příslušná znamení zvěrokruhu.
A tak vznikla tato nádherná řada jedinečných silně transformačních mandal, které uchvátili nejedné lidské bytosti a doslova
se dokázaly “vrýt až hluboko do srdce.” Sama jsem byla ve finále překvapená, kolik lidiček jsem takto prostřednictvím svých autorských mandal dokázala oslovit. Mandaly jim doslova učarovaly.

Prolínání energií v čase …

Jistě si všimnete, že mandaly zastupující měsíce leden a únor jsou vytvořeny s odlišnou koncepcí a rozložením než ty ostatní.
Je to z toho důvodu, že jsem mandaly tvořila v předstihu několik měsíců. A protože energie roku 2020 (což je numerologická vibrace čísla 4) byla zcela jiná, než energie roku 2021 (vibrace čísla 5),…a dává to i smysl. Na konci roku 2020, kdy vznikla mandala pro měsíce leden a únor působila ještě nějakou dobu energie čísla 4. Což vyjadřuje stabilitu, hodnoty a pevné základy. Kdežto energie roku 2021, která působila pod vlivem čísla 5, ukazuje na pohyb, změny, nové možnosti a cesty.
Proto je zde i ten vizuální rozdíl, který je patrný na první pohled.

Přehled jednotlivých mandal …

Zde je  přehled jednotlivých mandal pro všechny kalendářní měsíce pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Pokud Vám nerezonuje přímo mandala pro Vaše znamení zvěrokruhu, není to špatně. Jen na Vás možná silněji působí energie Vašeho ascendentu, což je hodina Vašeho zrození. U některých jedinců se zase může projevit velký vliv ze strany Luny a jejího postavení v horoskopu.

Mandala pro měsíc leden

Mandala pro měsíc únor

U této mandaly jsem využila energii polodrahokamů, které podtrhují a podporují zrozence ve znamení kozoroha.
Není však pravidlem, že je mandala určena pouze pro kozorohy. Je vhodná pro všechny lidi, kterým nějakým způsobem pozitivně zarezonuje její energie.
V této mandale naleznete silné vibrace ametystu, safíru, záhnědy, křišťálu a růženínu.
Ametyst jsem použila z toho důvodu, že nás propojuje s vyšším vědomím a otevírá nám cestu k intuitivnímu vnímání. Je kamenem mágů a čarodějek a umožňuje lepší a čistější meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyšším duchovnímu poznání.
Safír je vznešeným modrým kamenem, který v sobě nese vibraci klidu, věrnosti a ochrany lásky. Také svým zklidňujícím vyzařováním pomáhá při hyperaktivitě a rozpouští stres.
Záhněda je dalším léčivým kamenem, který také zklidňuje a zbavuje stresu, zahání strach, deprese a negativní emoce. Podporuje detoxikaci a pomáhá při komunikaci a správném rozhodování.
Křišťál je univerzálním kamenem pro léčení. Jeho krystaly zachycují v sobě duhové spektrum celého našeho světa a od dávných dob se používaly k harmonizaci těla, mysli i duše. Křišťál má schopnost energii zesilovat, pohlcovat, vyzařovat a celkově harmonizovat. Dokáže dobře povzbudit při jasnozřivosti, práci na svém nitru a ochraňuje před negativními silami či entitami.
Růženín je krystalem, který otevírá a harmonizuje srdeční čakru. Představuje všeobjímající a nesobeckou lásku celého Vesmíru. Pomáhá při odpuštění a učí lidi zdravé sebelásce, která dokáže rozproudit život tím správným směrem.
Pro tuto mandalu jsem využila energie zářivých polodrahokamů, které podporují zejména zrozence ve znamení vodnáře.
Není však pravidlem, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny z Vás, kterým nějakým způsobem pozitivně zarezonuje její energie.
V této mandale naleznete léčivé vibrace tyrkysu, labradoritu, amazonitu, opálu a araukaritu.
Tyrkys propojuje duchovní oblast s pozemskou. Je znám také tím, že přitahuje pozitivní energie do života a chrání tělo i duši před negativními energiemi. Podporuje harmonii v rodinném životě, štěstí a úspěch.
Labradorit je kámen, který chrání auru člověka před nežádoucími energiemi, pomáhá rozpouštět bloky z minulosti, zmírňuje stres, pomáhá svému majiteli realizovat vysněné projekty.
Amazonit je polodrahokam, který pomáhá tišit nervozitu a stres, harmonizuje náladu, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje energetickou rovnováhu v těle.
Opál má zesilující schopnost pro všechny vlastnosti svého nositele. Dobře podporuje intuici, harmonizuje, používá se k léčbě depresí.
Jeho zářivost se dá využít pro očistu duše, k rozvoji sebepoznání a správné intuice, k propojení fyzické a duchovní části v jeden univerzální celek. Také vede ke správnému chápání souvislostí v životě, vyvažuje imunitu a posiluje pohlavní orgány v těle.
Araukarit, nebo-li zkamenělé dřevo, je nerost, který dobře pomáhá při rekonvalescenci pohybového aparátu, podporuje změny, kterých chce člověk ve svém životě dosáhnout, posiluje paměť, odvahu a vnitřní sílu.

Mandala pro měsíc březen

Mandala pro měsíc duben

Pro tuto mandalu jsem využila převážně zářivě modré kameny, které harmonizují zejména zrozence ve znamení ryb.
Není to však nutností, že je mandala určena pouze pro ně.
Je vhodná pro všechny z Vás, které nějakým způsobem pozitivně osloví její energie.

V této mandale naleznete silné vibrace kamenů, jako jsou akvamarín, tyrkys, labradorit ametyst a angelit.

Akvamarín symbolizuje odhodlání v životě, dokáže zklidňovat mysl, mírní roztěkanost, stres a agresivitu, podporuje odvahu, také lze dobře použít pro překonání strachu a úzkosti.

Pomáhá duši pochopit všeobjímající nesobeckou lásku a její léčivou sílu. Podporuje komunikaci s našim vyšším já, otevírá vizionářské schopnosti. Dodává pocit volnosti a svobody v neomezené tvořivosti.

Tyrkys chrání tělo i duši před negativními energiemi. Propojuje duchovní život s pozemským. Přitahuje pozitivní energie do života svého majitele. Podporuje harmonii v rodinném životě, přináší štěstí a úspěch.

Labradorit je kámen, který chrání aurické tělo člověka před nežádoucími energiemi a entitami, rozpouští bloky z minulosti, pomáhá svému majiteli realizovat projekty a zmírňuje stres.

Ametyst je kámen, který člověka propojuje s vyšším vědomím. Je kamenem mágů a čarodějek a umožňuje lepší a čistější meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyššímu duchovnímu poznání na základě intuitivního vnímání.
Angelit je kámen, který vzniká vyloučením z mořské vody či z vody slaných jezer a nebo dehydratací sádrovce. Pomáhá při větším psychickém vytížení organizmu, dodává lidem jistotu a sebedůvěru, zmírňuje méněcennost a stres. Dá se použít při léčbě duševních nemocí, podpoře funkce ledvin a močového ústrojí, detoxikuje organizmus od jedovatých látek.

K této mandale jsem přiřadila zářivé kameny a krystaly v červených, oranžových a růžových odstínech, které harmonizují zejména lidi narozené ve znamení berana. Není však ničím podmíněno, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým rezonuje pozitivním způsobem její energie.

V této mandale naleznete velmi intenzivní vibrace polodrahokamů, jako jsou rubín, karneol, rodochrozit, ametyst a ohnivý opál.

Rubín je červený průhledný kámen, který eliminuje náladovost, podporuje intuici a sebevyjádření. Dodává lidem dobrou náladu. A podporuje v nich přirozenou divokost.

Má ale také vliv na posílení negativních vlastností a proto se nedoporučuje jeho stálý kontakt s lidským tělem. Používá se k léčení gynekologických orgánů.

Karneol podporuje životní energii a vitalitu, přivádí chuť do života, aktivuje tvořivost, pomáhá při nedostatku motivace, utlumuje hněv a vztek, dodává zdravou sebedůvěru, eliminuje lenost, nečinnost a nebo nezájem, využívá se často jako psychická podpora při léčení těžkých nemocí.

Rodochrozit je sytě růžový kámen, který člověka směřuje k jeho vlastnímu nitru, jeho srdci a nesobecké lásce. Probouzí v lidech potřebu rozdávat lásku svému okolí a šířit kolem sebe radost. Pomáhá rozvíjet kreativitu a intuici.

Ametyst je kámen, který lidi propojuje s vyšším vědomím. Je to kámen mágů a čarodějek a umožňuje hlubší meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyššímu duchovnímu poznání na základě intuitivního vnímání.

Ohnivý opál je oranžově červený kámen, který připomíná plameny ohně. Je velmi spirituální a očistný, není ovšem vhodný pro lidi, kteří potlačují v sobě svůj hněv a svojí výbušností dokážou velmi rychle vzplanout. Má léčivé a uklidňující účinky na trávicí soustavu, dále na správnou funkci ledvin a močového ústrojí. Podporuje činnost nadledvinek a u mužů také potenci.

Mandala pro měsíc květen

Mandala pro měsíc červen

V této mandale naleznete energie nádherných kamenů a krystalů v modrozelených, zelených, jemně hnědých a růžových odstínech, které jsou velmi přínosné hlavně pro lidi narozené ve znamení býka. Není však žádnou podmínkou, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým pozitivním způsobem rezonuje její jedinečná a magická energie.

Nechte se okouzlit nádhernou vibrací polodrahokamů, jako jsou malachit, chryzokol, smaragd, záhněda a růženín.

Malachit je zelený, silně ochranný kámen, ochraňuje svého majitele na cestách, otevírá srdce, vytahuje psychosomatické bloky na povrch. Léčí sexuální traumata z minulosti a harmonizuje nervovou soustavu. Podporuje a posiluje imunitu, zvyšuje intuici, napomáhá klidnému spaní a detoxikuje játra. Neutralizuje radioaktivní záření a elektrosmog.

Chryzokol je modrozelený kámen, který ztišuje emoce, umocňuje rozvahu, podporuje moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, léčí srdeční čakru. Má očistné účinky a dokáže vyčistit z těla negativní energie. Ze třetí čakry (solar plexu) odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny, méněcennost), používá se při meditacích, zlepšuje komunikaci.

Smaragd je ochranný zelený kámen, který otevírá srdeční čakru a přivádí do života kvalitní lásku, přináší věrnost a štěstí, harmonizuje partnerské vztahy, přivolává přátelství, propojuje člověka s přírodou, posiluje paměť, má také vliv na vědomí i nevědomí, zvyšuje vnímavost. Zajišťuje dobré obchody, podporuje prodej a odbyt výrobků či produktů.

Záhněda je dalším léčivým kamenem, který také zklidňuje a zbavuje stresu, zahání strach, deprese a negativní emoce. Podporuje detoxikaci a pomáhá při komunikaci a správném rozhodování. Osvědčila se i jako pomoc při chemoterapiích.

Růženín je krystalem, který otevírá a harmonizuje srdeční čakru. Představuje všeobjímající a nesobeckou lásku celého Vesmíru. Pomáhá při odpuštění a učí lidi zdravé sebelásce, která dokáže rozproudit život tím správným směrem.

Tato mandala byla vytvořena speciálně pro dnešní dobu, v nádherných žlutozlatých, bledě modrých a modrých odstínech. Hodí se zejména pro lidi narozené ve znamení blíženců.

Je však také vhodná pro každého, komu pozitivním způsobem rezonuje její energie. Nejspíš je to také proto, že harmonizuje třetí a pátou čakru, které jsou v současné době nejvíce zkoušeny a aktivovány. V této mandale naleznete léčivé vibrace citrínu, jantaru, tyrkysu, akvamarínu a modrozeleného chryzokolu.

Citrín podporuje uvědomění si sebe sama a správnou seberealizaci ve hmotě, v životě. Zlatožlutá barva tohoto nádherného kamene rozvíjí tvořivost. Jeho energie na člověka působí hlavně v oblasti třetí čakry, solar plexu,  kde očišťuje od různých strachů, obav, pocitů méněcennosti a viny nebo psychické rozladěnosti. Zklidňuje a harmonizuje nervový systém.

Jantar je zlatohnědá zkamenělá pryskyřice, která svému majiteli poskytuje vysokou ochranu, protože odráží zpět negativní energie jiných lidí, podporuje moudrost, podporuje tvůrčí schopnosti a sebevyjádření. Ze třetí čakry, solar plexu, odstraňuje negativní emoce, podobně jako citrín, harmonizuje hormonální systém a trávení.

Tyrkys ochraňuje tělo i duši před negativními energiemi. Propojuje duchovní sféru s pozemskou. Přitahuje pozitivní energie do života svého majitele. Podporuje harmonii a správnou komunikaci v rodinném životě, přináší štěstí a úspěch v životě.

Akvamarín symbolizuje odhodlání v životě, dokáže zklidňovat mysl, mírní roztěkanost, stres a agresivitu, podporuje odvahu, také lze dobře použít pro překonání strachu a úzkosti. Pomáhá duši pochopit všeobjímající nesobeckou lásku a její léčivou sílu. Podporuje komunikaci s našim vyšším já, otevírá vizionářské schopnosti. Dodává pocit volnosti a svobody v neomezené a harmonické tvořivosti.

Chryzokol je modrozelený kámen, který ztišuje emoce, umocňuje rozvahu, podporuje moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy. Má očistné účinky a dokáže vyčistit z těla negativní energie, opět dobře působí na solar plexus, používá se při meditacích, zlepšuje komunikaci mezi lidmi.

Mandala pro měsíc červenec

Mandala pro měsíc srpen

Pro tuto mandalu jsem použila polodrahokamy převážně ve světlých tónech a jsou určeny zejména zrozencům ve znamení raka. Není však nutností, že je mandala vytvořena pouze pro raky. Stejně tak je určena pro všechny z Vás, kterým pozitivním způsobem rezonují její energie.

V této mandale naleznete léčivé vibrace nádherných kamenů, jako jsou chalcedon, měsíční kámen, labradorit, růženín a křišťál.

Chalcedon je světle-šedomodrý kámen, který přispívá očistě od negativních energií. Přináší dobrou náladu, radost a úspěch. Pomáhá při stresu, depresi a strachu. Dále funguje jako ochranný kámen před temnými energiemi a černou magií, je dobré brát si ho s sebou na cesty a výlety.

Měsíční kámen je od dávných dob používán k zesílení intuice, duchovních schopností a posílení věšteckých schopností. Kámen dodávající odvahu k přijímání zodpovědnosti za duševní dary. Zajišťuje lepší spánek, pomáhá při nespavosti a má regenerační účinky na tělo, mysl i duši. Vyrovnává dobře mužskou a ženskou energii.

Labradorit je kámen, který chrání aurické tělo člověka před nežádoucími energiemi a entitami, umí rozpouštět bloky z minulosti, pomáhá svému majiteli realizovat vysněné projekty a zmírňuje stres.

Růženín je krystalem, který otevírá a harmonizuje srdeční čakru. Představuje všeobjímající a nesobeckou lásku celého Vesmíru. Pomáhá při odpuštění a učí lidi zdravé sebelásce, která dokáže rozproudit život tím správným směrem.

Křišťál je univerzálním kamenem pro léčení. Jeho krystaly zachycují v sobě duhové spektrum celého našeho světa a od dávných dob se používaly k léčení těla, mysli i duše. Křišťál má schopnost energii zesilovat, pohlcovat, vyzařovat a celkově harmonizovat. Dokáže dobře povzbudit při jasnozřivosti, práci na svém nitru a ochraňuje před negativními silami či entitami.

K vytvoření této mandaly jsem použila polodrahokamy převážně ve zlatých a červených tónech a je určena zejména zrozencům ve znamení lva.
Není však nutností, že jsem mandalu vytvořila pouze pro ně. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým budou pozitivně rezonovat její neobyčejné energie.
V mandale naleznete léčivé vibrace kamenů, jako jsou granát, zlatý topaz, ametrín, tygří oko a jantar.

Granát je tmavě červený kámen, který podtrhuje vášeň a radost v životě. Podporuje správnou cirkulaci krve, srdeční činnost a látkovou výměnu. Je nápomocný při léčbě reprodukčních orgánů a v neposlední řadě také při léčbě impotence pramenící v psychické příčině. Posiluje játra, slezinu a ledviny a dokáže také zmírňovat bolesti kloubů.

Zlatý topaz se využívá zejména v lidovém léčitelství k tomu, že dokáže regulovat trávící funkce žaludku, jater či močového měchýře. Je dobrý při nechutenství k jídlu či při nechuti k práci. Zklidňuje nervy a má vysoce ozdravné účinky. Přináší štěstí, hojnost a radost do života.

Ametrín je silně očistný a ochranný kámen, ve kterém se prolínají dva nerosty – ametyst s citrínem. Energeticky proniká do té nejhlubší podstaty problému. Pomáhá s otevřením třetího oka a věšteckých schopností. Je kamenem inspirace a nosičem elementu kreativity. Tento kámen dokáže správně sjednotit mužskou a ženskou energii a zdánlivě neslučitelné protiklady.

Tygří oko je univerzálním kamenem pro léčení. Jeho krystaly zachycují v sobě duhové spektrum celého našeho světa a od dávných dob se používaly k léčení těla, mysli i duše. Křišťál má schopnost energii zesilovat, pohlcovat, vyzařovat a celkově harmonizovat. Dokáže dobře povzbudit při jasnozřivosti, práci na svém nitru a ochraňuje před negativními silami či entitami.

Jantar je zlatohnědá zkamenělá pryskyřice, která svému majiteli poskytuje vysokou ochranu, protože odráží zpět negativní energie jiných lidí, podporuje moudrost, podporuje tvůrčí schopnosti a sebevyjádření. Ze třetí čakry, solar plexu, odstraňuje negativní emoce, podobně jako citrín, harmonizuje hormonální systém a trávení.

Mandala pro měsíc září

Mandala pro měsíc říjen

K této mandale se hlásí velmi mystické barvy jako je fialová, tmavě modrá nebo zlatožlutá a je určena zejména zrozencům ve znamení panny.

Není však samozřejmostí, že jsem mandalu vytvořila pouze pro panny. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým zarezonuje její okouzlující mystická energie.

V mandale naleznete léčivé vibrace kamenů, jako jsou ametyst, čaroit, lazurit, jantar a tygří oko.

Ametyst je kámen, který člověka propojuje s vyšším vědomím. Je kamenem mágů a čarodějek a umožňuje lepší a čistější meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyššímu duchovnímu poznání na základě intuitivního vnímání.

Čaroit je fialový kámen, který pomáhá v nejasnostech a ukazuje na možné způsoby řešení situace nebo problému. Probouzí ve svém nositeli nesobeckou lásku, přispívá ke správnému vedení duše a překonání strachu. Učí lidi trpělivosti, nadhledu a dochvilnosti. Zlepšuje paměť, zkvalitňuje spánek, tlumí bolesti a aktivuje imunitní systém.

Lazurit – je kámen lásky, moudrosti a přátelství. Posiluje náš vnitřní vhled a víru ve vyšší vedení. Dodává lidem pocit jistoty a bezpečí. Podporuje intuici a zmírňuje pocity strachu a nejistoty. Harmonizuje mezilidské vztahy. Navozuje pocit klidu a míru. Učí nás naslouchat druhým a zbavuje nás potíží s komunikací. Je vhodný k meditaci.

Jantar je zlatohnědá zkamenělá pryskyřice, která svému majiteli poskytuje vysokou ochranu, protože odráží zpět negativní energie jiných lidí, podporuje moudrost, podporuje tvůrčí schopnosti a sebevyjádření. Ze třetí čakry, solar plexu, odstraňuje negativní emoce, podobně jako citrín, harmonizuje hormonální systém a trávení. Přináší bohatství.

Tygří oko je univerzálním kamenem pro léčení. Jeho krystaly zachycují v sobě duhové spektrum celého našeho světa a od dávných dob se používaly k léčení těla, mysli i duše. Křišťál má schopnost energii zesilovat, pohlcovat, vyzařovat a celkově harmonizovat. Dokáže dobře povzbudit při jasnozřivosti, práci na svém nitru a ochraňuje před negativními silami či entitami.

Když jsem tvořila tuto velmi jemnou a osobitou mandalu, použila jsem světlé druhy polodrahokamů a krystalů, které pomáhají zejména zrozencům ve znamení vah.

Není však pravidlem, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny z Vás, které nějakým způsobem pozitivně osloví její velmi ženská a okouzlující energie.

V této mandale naleznete léčivé vibrace kamenů, jako jsou akvamarín, chalcedon, růženín, křišťál a morganit.

Akvamarín symbolizuje odhodlání v životě, dokáže zklidňovat mysl, mírní roztěkanost, stres a agresivitu, podporuje odvahu, také lze dobře použít pro překonání strachu a úzkosti.

Pomáhá duši pochopit všeobjímající nesobeckou lásku a její léčivou sílu. Podporuje komunikaci s našim vyšším já, otevírá vizionářské schopnosti. Dodává pocit volnosti a svobody v neomezené tvořivosti.

Chalcedon je světle-šedomodrý kámen, který přispívá očistě od negativních energií. Přináší dobrou náladu, radost a úspěch. Pomáhá při stresu, depresi a strachu. Dále funguje jako ochranný kámen před temnými energiemi a černou magií, je dobré brát si ho s sebou na cesty a výlety.

Růženín je léčivým krystalem, který otevírá a harmonizuje srdeční čakru. Představuje všeobjímající a nesobeckou lásku celého Vesmíru. Pomáhá při odpuštění a učí lidi zdravé sebelásce, která dokáže rozproudit život tím správným směrem. Učí lidi nesobeckosti.

Křišťál je velmi univerzálním kamenem pro léčení. Jeho krystaly zachycují v sobě duhové spektrum celého našeho světa a od dávných dob se používaly k léčení těla, mysli i duše. Křišťál má schopnost energii zesilovat, pohlcovat, vyzařovat a celkově harmonizovat. Dokáže dobře povzbudit při jasnozřivosti, práci na svém nitru a také ochraňuje před negativními energiemi, silami či jinými nežádoucími bytostmi a entitami.

Morganit – růžový beryl je kámen, který poskytuje svému majiteli radost a vnitřní sílu. Je to kámen lásky, porozumění a soucítění. Dokáže zvyšovat sebedůvěru, harmonizuje emoce.

Umí zklidnit stresové situace, hněv a zlost. Posiluje dobré mezilidské vztahy, pomáhá překonat rozchody a partnerské odloučení obecně. Nazývá se také kamenem moudrosti, lidskosti, otevřenosti a sympatie.

Mandala pro měsíc listopad

Mandala pro měsíc prosinec

Tato mandala se vyznačuje specifickými energiemi polodrahokamů převážně v červených, bílých a černých tónech a je určena zejména zrozencům ve znamení štíra.

Není však nutností, že jsem mandalu vytvořila pouze pro ně. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým budou pozitivně rezonovat její zajímavé magicky tajemné energie.

V mandale naleznete léčivé vibrace kamenů, jako jsou granát, rubín, býčí oko, černý turmalín a bílý achát.

Granát – je tmavě červený kámen, který podtrhuje vášeň a radost v životě. Podporuje správnou cirkulaci krve, srdeční činnost a látkovou výměnu. Je nápomocný při harmonizaci reprodukčních orgánů a v neposlední řadě také při problémech s impotencí pramenící v psychické příčině. Posiluje játra, slezinu a ledviny a dokáže také zmírňovat bolesti kloubů.

Rubín – je červený průhledný kámen, který eliminuje náladovost, podporuje intuici a sebevyjádření. Dodává lidem dobrou náladu. A podporuje v nich přirozenou divokost.

Má ale také vliv na posílení negativních vlastností a proto se nedoporučuje jeho stálý kontakt s lidským tělem. Používá se k léčení pohlavních orgánů.

Býčí oko – je červenohnědý kámen s proměnlivým hedvábným leskem, který vynikne jeho správným vybroušením. Posiluje vitalitu, úspěch, profesní růst a bohatství. Odráží od svého majitele negativní energie a zmírňuje destruktivní emoce a deprese. Zabraňuje také hněvu, úzkosti a strachu. Používá se také při léčení nezdravé závislosti na jiných lidech. Při vyčerpanosti dokáže dobíjet energii. Je dobrý pro získávání vlastní sebedůvěry a správného ukotvení ve hmotě.

Bílý achát – posiluje především duševní rovnováhu a podporuje léčbu různých zánětů a rakoviny kůže. Používá se při duševních poruchách jako stimulátor pozitivního myšlení. Učí člověka větší sebeúctě, zejména ke svému tělu. Působí dobře na pohlavní orgány a pomáhá s odstraněním nevhodných karmických vzorců. Pomáhá při léčbě ledvin a močových cest.
Dodává důvěru a ženám zpravidla ulehčuje porod.

Černý turmalín – Skoryl – Chrání před negativními energiemi, neutralizuje geopatogenní zóny i záření obrazovek běžných domácích elektrospotřebičů. Chrání svého majitele a jeho okolí před temnými energiemi, závistí a nedůvěrou. Má dobrý vliv na svalstvo, harmonizuje vegetativní nervový systém. Používá se také při léčbě viróz a zánětů, pásového oparu a artritidy. Má zajímavou schopnost, že dokáže vyčistit od negativních energií ostatní kameny a krystaly, které se nachází v jeho bezprostřední blízkosti.

Pro tuto mandalu jsem využila převážně zářivě modrozelené, modré a fialové polodrahokamy, které harmonizují zejména zrozence ve znamení střelce.

Není to však nutností, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny z Vás, které pozitivně osloví její energie.

V této mandale se snoubí vibrace nádherných kamenů, jako jsou tyrkys, chryzokol, lazurit, zelený avanturín a ametyst.

Tyrkys  chrání tělo i duši před negativními energiemi. Propojuje duchovní život s pozemským. Přitahuje pozitivní energie do života svého majitele. Podporuje harmonii v rodinném životě, přináší štěstí a úspěch.

Chryzokol  je modrozelený kámen, který tiší emoce, umocňuje rozvahu, podporuje moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, léčí srdeční čakru. Má očistné účinky a dokáže vyčistit z těla negativní energie. Ze třetí čakry (solar plexu) odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny, méněcennost), používá se při meditacích, zlepšuje komunikaci.

Lazurit – je kámen lásky, moudrosti a přátelství. Posiluje náš vnitřní vhled a víru ve vyšší vedení. Dodává lidem pocit jistoty a bezpečí. Podporuje intuici a zmírňuje pocity strachu a nejistoty. Harmonizuje mezilidské vztahy. Navozuje pocit klidu a míru. Učí nás naslouchat druhým a zbavuje nás potíží s komunikací. Je vhodný k meditaci.

Avanturín – je zelený kámen, který je oblíben zejména pro svoje univerzální využití. Podporuje duševní zdraví, správnou sebehodnotu, navozuje klid, rovnováhu a rozpouští negativní emoce. Posiluje a regeneruje srdce, působí příznivě na pokožku,  používá se při léčbě ekzémů a akné, podporuje růst vlasů a látkovou výměnu, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, léčí záněty, je vhodný při dietách, pomáhá při léčbě psychosomatických potíží, při poruchách spánku, migréně a plicních onemocněních.

Ametyst – je nádherný kámen všech fialových odstínů, který člověka propojuje s vyšším vědomím. Je kamenem mágů a čarodějek a umožňuje lepší a čistější meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyššímu duchovnímu poznání na základě intuitivního vnímání.

Mandaly s energií polodrahokamů a krystalů …

Inspirovala jsem se barevnými krystaly, které se už od dávných dob používaly k harmonizaci fyzického těla, mysli a duše.
Umístila jsem jednotlivé mandaly do ukázkové prezentace. a seřadila podle barevnosti vyzařování našich 7 základních čaker.
Pokud chcete vědět více informací, pak mě kontaktujte přes kontaktní formulář, který najdete dole na stránce.
Tyto originální bytové doplňky se hodí do všech interiérů, kde lidé potřebují zharmonizovat energii svého těla, mysli, duše a prostoru.

Mandaly na plátně a dřevěném rámu mají ve skutečnosti mnohem více zářivější barvy.
V tiskové podobě pro časopis tyto barvy však nelze věrně zachytit a proto mohou působit více nevýrazně až tmavě.

Věřím, že mandaly pomůžou všem lidem, kteří hledají východisko ze svojí současné situace a zároveň potřebují správně zharmonizovat nebo posílit v příslušných oblastech svého života (čakrách). Lidem zharmonizuje a posílí nejen jejich čakry, ale i prostor, kde pobývají, právě působení léčivé energie nádherně zbarvených polodrahokamů v těchto originálních a jedinečných mandalách.

Tyto mandaly máte možnost si objednat a zakoupit v jedinečném provedení na malířském plátně s dřevěným rámem

velikost 50 x 50 cm.

Cena za takto vytvořené, malované a vyzdobené mandaly je:   

5.000,- Kč / ks a nebo 200 EUR / ks.

Všechny zde publikované mandaly mohu pro Vás vytvořit na zakázku.

Napište do tohoto formuláře svoje přání …

Zde můžete napsat svůj dotaz, objednávku či recenzi ohledně umělecké tvorby a nebo poradny pro osobní rozvoj.
Do zprávy uvádějte přesně, co Vás zajímá. 

Když uvedete číslo svého telefonu, tak Vám na něj ráda zavolám a osobně se domluvíme mnohem lépe na ostatních podrobnostech.
Více informací poskytnu
v e-mailu a nebo po telefonu. Děkuji za pochopení.

  NABÍDKA

  KONTAKT

  SOCIÁLNÍ SÍTĚ

  SLEDOVÁNÍ A SDÍLENÍ

  FB stránka: Jana Arkana • Harmonické bytí

  FB skupina: Harmonické bytí

  Instagram: @jana.arkana

  YouTube kanál: Harmonické bytí Jana Arkana

  Odysee kanál: @jana.arkana

  © Jana Arkana • Harmonické bytí