Rušení nežádoucích programů a skryté magie • kouč-ovací videonahrávka

Tato speciální kouč-ovací videonahrávka obsahuje fungující návod na to, jakým způsobem se dají zrušit nežádoucí karmické programy a skrytá magie (kletby) z pohodlí domova. Zatím mám zpracovanou pouze verzi, která je určena pro ženy.

V této videonahrávce jsou fungující postupy a hluboce očistné rituály, které se provádí podle názorných obrázků ve videoprezentaci. Dochází tak k přepisování vzorců a programů duše, které mohou pocházet od kohokoliv. Pomocí této techniky získáte zpět svoji ztracenou energii a budete žít mnohem více bezstarostnější život.

Pro koho je tato kouč-ovací videonahrávka určena?

Tato kouč-ovací videonahrávka pomáhá lidem odblokovat a přepsat nežádoucí programy, které si vědomě či nevědomě natahali do svého života. Zatím je hotová pouze verze pro ženy. Takže tato speciální kouč-ovací videonahrávka se týká především žen.
Zpravidla se setkávám u svých klientů s tím, že mají obrovský úbytek energie a dostávají se vibračně mnohem níže než by bylo žádoucí. Proto lidé, kteří pracují s energiemi, jsou mnohem více vystavení různým útokům negativních entit, které jim mohou jejich energii odebírat. Mnohdy to mohou být i lidé ve Vaší blízkosti. Nejen kolegové z práce, ale klidně i rodinní příslušníci v podobě energetického upíra. Může to být někdy doslova souboj temnoty a světla. Bohužel vždycky tam, kde je zářivá světelná energie, bývá nablízku také temná energie. Krásně se tady projevuje fyzikální zákon, že světlo přitahuje tmu.

Jak se tato kouč-ovací videonahrávka používá?

I když nejlepší období, kdy se s takovým očistným programem začíná, je období kolem úplňku, tak u této videonahrávky to tak úplně neplatí. Je vhodné nečekat a konat, jakmile cítíte, že Vám nějak podezřele ubývá energie. Účelem této kouč-ovací videonahrávky je to, abyste se postupně naučili využívat tyto techniky i bez mého vedení. Když si tyto techniky osvojíte, můžete je používat třeba i ve volné přírodě, nezávisle na elektrotechnickém zařízení. 
Video obsahuje i psané texty, takže si můžete video zastavit a případně si poznamenat texty do svého zápisníku či notesu.
Podle svých vlastních poznámek si potom sestavíte mnohem více individuální program, se kterým budete dál pracovat podle sebe.

Určitě Vám její používání ušetří hromadu peněz, které byste jinak platili za finančně nákladné terapie.

Věřím, že informace a postupy, které tato videonahrávka obsahuje,
se stanou součástí posunu k lepším vibracím každému, kdo si je vezme k srdci.

Jak můžete tuto videonahrávku získat?

Tak to je velmi jednoduché. Stačí napsat do formuláře, který najdete níže a poslat objednávku.
Následně obdržíte e-mail s platebními údaji a doplňkovými informacemi.
Po zaplacení Vám pošlu potvrzení, že je vše uhrazeno a kouč-ovací videonahrávka s osvědčeným postupem je Vaše.
Pošlu vám na Váš e-mail skrytý odkaz, abyste mohli co nejdříve videonahrávku používat.

Ceny uvádím na speciální stránce CENÍK SLUŽEB

Napište do tohoto formuláře svoje přání …

Zde můžete napsat svůj dotaz, objednávku či recenzi ohledně umělecké tvorby a nebo poradny pro osobní rozvoj.
Do zprávy uvádějte přesně, co Vás zajímá. 

Když uvedete číslo svého telefonu, tak Vám na něj ráda zavolám a osobně se domluvíme mnohem lépe na ostatních podrobnostech.
Více informací poskytnu
v e-mailu a nebo po telefonu. Děkuji za pochopení.

  NABÍDKA

  KONTAKT

  SOCIÁLNÍ SÍTĚ

  SLEDOVÁNÍ A SDÍLENÍ

  FB stránka: Jana Arkana • Harmonické bytí

  FB skupina: Harmonické bytí

  Instagram: @jana.arkana

  YouTube kanál: Harmonické bytí Jana Arkana

  Odysee kanál: @jana.arkana

  © Jana Arkana • Harmonické bytí