Recenze klientů k poradně a k výkladu karet …

Recenze od mých klientů, kteří prošli poradnou pro lepší život …

Jana

Paní Jano, 
děkuji Vám moc za Vaši práci, za Vaše rady. Děkuji za mandalu, která krásně spolupracuje s mojí duší, která mě posouvá k tomu mému lepšímu já někde hluboko uvnitř mě, posiluje ho a snaží se ho dostat na povrch. Mám Vás moc ráda, vím, že jste čistá bytost, která se soustředí na to, co je jejím úkolem. Přeji Vám hodně lásky a světla, které i nadále budete předávat lidem prostřednictvím své tvorby. Děkuji ještě jednou z celého srdce

Mirka H.
 
Kartářka Janka je úžasná. Nikdy jsme se osobně neviděli, dostala jsem emailovou adresu od kamarádky. Potřebovala jsem poradit v různých životních situacích a je až neuvěřitelné, jak Janka pravdivě rozebrala přítomnou situaci a s lehkostí poradila řešení daného problému …….. i jeho pochopení, co jsem se měla naučit, proč mi to přišlo do cesty, jak na sobě pracovat……….Mooc mi pomohla a jsem jí vděčná………dívám se na věc úplně jinak a je mi krásně na duši.. Stačí poslat otázky emailem a budete určitě mile překvapeni…Děkuji moc Jani 🙂
Kamila R.
 
Nevěděla jsem si rady se svým životem. Byla jsem v situaci, které se říká totální vyhoření.
Paní Jana mi velmi pomohla a vysvětlila, proč se do takových problémů dostávám. Líbí se mi její způsob výkladu, který je pro mě dobře pochopitelný. Nikdy jsme se osobně neviděly, ale nezapomenu jí to, jak mě naučila dívat se na svět z jiného úhlu pohledu, než jsem byla zvyklá. Poslala jsem otázky přes mail a nedočkavě čekala na odpovědi. Byla jsem moc překvapená, jak veškerou situaci přesně vystihla. Prostě smekám, děkuji a doporučuji také ostatním!!!
Jana P.
 
Jani, moc Vám děkuji za vysvětlení mojí tíživé životní situace. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi to děje proto, že jsem nepropustila ze svých myšlenek svého bývalého partnera. To, jak jste mi poradila Vy, to mi nikdy žádná kartářka neřekla. Jste prostě super a Vaše předpovědi jsou přesné. Vykládání karet přes internet bylo pro mě novinkou. Nicméně, v dnešní uspěchané době je to vhodná varianta. Ještě jednou moooooc děkuji.
Hanka N.
 
Paní Jano, jsem ráda, že jsem na Vás na internetu narazila. Vaše předpověď byla pro mě klíčová. Začala jsem si více všímat svých vlastních pocitů a zjistila jsem, že máte ve všem pravdu. Moc jste mi pomohla a když budu potřebovat, znovu se na Vás obrátím. Velké díky Vám za to všechno.
Renata M.
 
Milá Jani, pro mě jste jednoduše ta nej kartářka. Výklad v mailu s patřičně rozepsanými možnostmi a následnými situacemi, to opravdu smekám! Jistě máte i jiné dary, ne jen čtení z karet. Ale vidíte i věci, které jiní nevidí. Jsem moc ráda, že jsem Vás objevila a v budoucnu se opět na Vás ráda obrátím.
Andrea N.
 
Paní Jano, musím Vám něco málo napsat. Nejdříve jsem měla rozporuplné pocity, ale potom jsem pochopila, že jste mi nepsala to, co bych ráda slyšela nebo četla, ale spíš to, jak to skutečně je. I když mi to chvilkami přišlo líto, tak realita je jiná. A to přesně taková, jak jste popsala ve svém karetním výkladu, který jste mi poslala e-mailem. Dokonce jste se trefila i v povaze člověka, kterého jste ve výkladu zmiňovala. Díky tomu, že jsem byla opatrná, všimla jsem si jeho záludností a podlostí. No a proto jsem už věděla, jak se k tomuto člověku mám zachovat. Takže, mooooooc děkuji!
Libor S.
 
Paní Jano děkuji! Dokonale jste mi vysvětlila můj problém a otevřela mi oči.
Michaela B.
 
Hluboká poklona, Jani, obsáhlý e-mail s nastavenými možnostmi a potom i dopady. Doslova jste mě nakopla. 🙂
Potřebovala jsem popostrčit, abych se hnula z místa. Moc Vám za to děkuji!
Kateřina P.
 
Milá Jani, moc děkuji za obsáhlý a podrobný výklad. Netušila jsem, že se dají vykládat karty na dálku.
Kamarádka mi řekla, ať to zkusím a já to zkusila. Nelituji toho a jsem za to ráda.
Milan H.
 
Paní Jano, váš výklad mi pomohl odhadnout včas nepěknou dramatickou scénu a proto jsem se vyhnul velkým problémům v životě. Nechápu, jak jste to mohla vědět, když já sám jsem si ničeho takového nevšiml. Jste fakt dobrá!!!

Taťána D.

Paní Jano, děkuji za pěkný výklad, rozebrání problémů a ochotu poradit. Jste supr. Díky Táňa

Ivana R.

Říkala jsem si, že ke kartářce nikdy ale opravu nikdy nepůjdu. Že si myšlenky nenechám ovlivňovat. Ale…. tyto dny jsem měla potřebu nějakou vyhledat. Znám osobně dvě a jedna z nich náhodou bydlí ve stejném městě jako já, tak jsem k ní zašla. Jana věděla…. Věděla, co nikdy ode mě neslyšela….a pomohla mi nějaké mé záležitosti uspořádat a pomohla mi, abych v sobě našla odpovědi. Proložila to i numerolofií a mám až husinu z toho, jak to vše do sebe zapadalo. Díky Jani

Božena V.

Dobrý večer paní Jano. Chci Vám poděkovat za všechno to krásné co jste mi vyložila. Budu se snažit vše vstřebat a pomalu na sobě dle vaších rad pracovat. Není to vůbec jednoduché, ale budu se snažit. Dodala jste mi k tomu plno odvahy a ještě jednou za Váš čas mnohokrát děkuji. Přeji Vám dlouhý a spokojený život a tím obohacovat i ty naše životy, kterým pomáháte.

S úctou a pokorou, Božena

Lenka D.

Paní Jano,

V dubnu jste mi dělala výklad karet po telefonu. Přešel více než půlrok a já jsem si jej minulý týden opět poslechla. Chtěla jsem vám touto cestou moc poděkovat, dodal mi odvahu v konání a utvrdil mne ve víře v budoucnost, kterou mám. Události se již daly do pohybu…

Mějte se moc krásně a zůstávejte v pohodě.

Zdraví Lenka

Napište do tohoto formuláře svoje přání …

Zde můžete napsat svůj dotaz, objednávku či recenzi ohledně umělecké tvorby a nebo poradny pro osobní rozvoj.
Do zprávy uvádějte přesně, co Vás zajímá. 

Když uvedete číslo svého telefonu, tak Vám na něj ráda zavolám a osobně se domluvíme mnohem lépe na ostatních podrobnostech.
Více informací poskytnu
v e-mailu a nebo po telefonu. Děkuji za pochopení.

  NABÍDKA

  KONTAKT

  SOCIÁLNÍ SÍTĚ

  SLEDOVÁNÍ A SDÍLENÍ

  FB stránka: Jana Arkana • Harmonické bytí

  FB skupina: Harmonické bytí

  Instagram: @jana.arkana

  YouTube kanál: Harmonické bytí Jana Arkana

  Odysee kanál: @jana.arkana

  © Jana Arkana • Harmonické bytí