Koučink pro rozvoj duše a kouč-ovací videa

Při koučování  věnuji pozornost tomu, aby si člověk vyzkoušel i pocitově, jaké je to být v situaci, kterou při sezení společně nasimulujeme. Důležité je jít do akce a ne jen sedět doma a čekat, kdy nám přistane nějaký zázrak např. na okenním parapetu.
V mých kouč-ovacích videonahrávkách naleznete osvědčené postupy a praktiky, které pomohou člověku přepsat jeho staré původní zažité vzorce chování, které však v tomto světě již těžko obstojí. Vzhledem k tomu, že se naše planeta Země dostává do vyšších vibrací, je na čase, abychom také dokázali přestoupit na vyšší úroveň a postupně se zbavovali jednotlivých slupek nánosů všech negativních programů a energií, které jsme si do našeho podvědomí nezdravě zapsali po vzoru našich rodových předků, učitelů a jiných autorit.
Vycházím také z toho, že pokud má člověk při vnitřní práci na sobě zavřené oči, tak jeho mozek nedokáže rozlišit, zda se nachází ve skutečné realitě a nebo jinde na jiném místě. Pomocí této techniky vedu lidi k pronikání do jiného vnímání reality, kde společně přepisujeme různé nežádoucí vzorce chování.

Kouč-ovací videonahrávky …

Tyto speciální kouč-ovací videonahrávky obsahují fungující návod na to, jakým způsobem se dají vyléčit rodové linie žen a mužů z pohodlí domova. Samozřejmě, že lépe všechno funguje v přírodě, kde se člověk dokáže propojit s příslušnými živly přímo.
Třetí z videonahrávek slouží jako návod pro ochranu před negativní energií a nežádoucí skrytou magií. Tyto speciální techniky lze dělat doma i venku, kde je spojení s přírodou a Matkou Zemí přímo bonusem a požehnáním pro úspěšné provedení.

Naučíte se hluboce očistné rituály a hluboce očistné techniky v podobě prožitku v nižší hladině vědomí. Dojde tak k přepsání nežádoucích vzorců chování a rozpouštění negativních programů, které většinou pochází od našich nevědomých předků, rodičů, učitelů a jiných autorit, jak jsem již na této stránce zmiňovala.

Nabídka oblíbených kouč-ovacích videonahrávek …

Pokud se chcete dozvědět více, pak se proklikněte přes obrázky níže.

Napište do tohoto formuláře svoje přání …

Zde můžete napsat svůj dotaz, objednávku či recenzi ohledně umělecké tvorby a nebo poradny pro osobní rozvoj.
Do zprávy uvádějte přesně, co Vás zajímá. 

Když uvedete číslo svého telefonu, tak Vám na něj ráda zavolám a osobně se domluvíme mnohem lépe na ostatních podrobnostech.
Více informací poskytnu
v e-mailu a nebo po telefonu. Děkuji za pochopení.

  NABÍDKA

  KONTAKT

  SOCIÁLNÍ SÍTĚ

  SLEDOVÁNÍ A SDÍLENÍ

  FB stránka: Jana Arkana • Harmonické bytí

  FB skupina: Harmonické bytí

  Instagram: @jana.arkana

  YouTube kanál: Harmonické bytí Jana Arkana

  Odysee kanál: @jana.arkana

  © Jana Arkana • Harmonické bytí