Kdo jsem …

Jsem průvodkyně a koučka transformace vědomí duší, které nemohou najít tu správnou cestu ke svému bytí. Zabývám se celý život grafickou a uměleckou tvorbou s hlubším poselstvím. Harmonizuji a designuji prostor a život sobě i druhým lidem.
Již od útlého věku mě moje duše vedla k tomu, že věci ani lidé nejsou takoví jak se zdají být navenek a všechno má svoji hlubší podstatu, která určuje směr každého jednotlivého člověka a správnou cestu jeho duše. Malovat mě bavilo od malička. Netušila jsem však tenkrát o svém velkém daru, který umožňuje aktivaci speciálních kódů pro otevření nového paradigmatu, kde se člověk stává svobodnou bytostí, ztrácí svoje pomyslné okovy a opouští roli oběti. Tyto transformační kódy předávám lidem prostřednictvím svých energetických obrazů. Podle data narození, jména a příjmení se propojím s vědomím duše klienta. Pak vidím symboliku principu jeho duše. Obrazy maluji barvami na plátno, na sololit nebo kreslím barevnými křídovými pastely na papír. Obojí má svoje kouzlo a hlavně hloubku. Malba barvami má více sytosti a brilantnosti, zatímco kresba je spíš v pastelových tónech a nese v sobě velmi jemné aktivační energie. Osobní obrazy na svém webu nezveřejňuji, abych nenarušovala soukromí svých klientů.

Mandaly vytvářím na plátně pomocí svojí jedinečné originální autorské techniky. Kombinuji tak malbu i grafiku a další výtvarné techniky, ke kterým jsem si našla cestu během svojí kreativní dlouholeté praxe. Mandaly s hlubším poselstvím jsou silně transformační. Ale o tom se přesvědčují moji klienti až v době, kdy si některé z mých děl pověsí na zeď v interiéru. Jejich zpětná vazba je zároveň pro mě potvrzením toho, že toto moje dílo pomáhá přesně tak, jak má.

Co se týká obrazů, tak jsem malovala ráda od malička. Byla to v podstatě moje nejoblíbenější aktivita už v dětském věku. Když maluji, tak “nevím o vnějším světě”. Je to velmi naplňující a radostný pocit. Většinou jsem k vytvoření obrazu vedena vyšším JÁ, abych zachytila nějaké energetické principy vedoucí k transformaci bytostí.  

Tyto energetické mandaly i obrazy fungují na principu silného energetického zářiče a mají ochrannou, povzbuzující, podporující, aktivující nebo v některých případech (kde je to žádoucí) i tlumící či uzemňující energii.

Jsou zaktivovány pomocí vysoce vibračních energií, které přijímám v podobě jakýchsi kódů, jež prostupují při malování do obrazů a dokážou přepisovat nefunkční struktury a energie. O tomto daru jsem se dozvěděla až v dospělosti od jedné paní léčitelky. Jsem jí za tyto informace velmi vděčná. Jednou v devadesátých letech mě navštívil pan psychotronik s virgulí a ten mi sdělil, jakou mají moje obrazy sílu. Říkal, že se s tím ještě nikde nesetkal, aby obrazy tak silně vyzařovaly. Také jemu jsem za tato sdělení velmi vděčná.

Jsem šťastná, že mám takový obrovský dar, o který se můžu s Vámi prostřednictvím svých obrazů podělit.

Je důležité nehodnotit tuto tvorbu obrazů a mandal po umělecké stránce, ale dovolit jí působit tam, kde působit má a jak působit má.

Moje výtvarná tvorba odráží v sobě energie, které jsou vhodné pro harmonizaci energetických center v lidském těle, působí blahodárně na psychickou i fyzickou kondici člověka a jsou vhodné jako originální dekorace do pokojů a místností, kde s jejich pomocí dokážete docílit nepopsatelné harmonické atmosféry. Člověk se v přítomnosti těchto obrazů a dekorací dostává do vyšších vibrací a jeho život nabírá nový, lepší a hlavně kvalitní směr.

Moji bytost naplňuje také tvorba originálních zahradních a interiérových sošek či plastik, které slouží nejen jako dekorace, ale plní i úlohu ochránců domova a zahrady.

Všechny fotografie, mandaly či obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv.
Vložila jsem do nich svoje jméno v podobě vodoznaku.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem.
Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem.
Může proto být používán výhradně pro soukromé účely.
Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů,
publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

Zkušenosti s předtuchami, vizemi, věšteckými sny a předvídáním budoucích událostí,… mám již ze svého dětství. Tenkrát se toto ovšem nesetkalo v očích mých blízkých a rodiny s žádnými pozitivními ohlasy. Spíš jsem si tím vysloužila titul černé ovce rodiny. Vzdělávala jsem se tajně v různých duchovních technikách, získávala jsem postupně během svého mládí velmi cenné zkušenosti v této oblasti. V roce 1994 jsem začínala Silvovou Metodou, kde jsem zjistila, že mám otevřenou šestou čakru – třetí oko.
O dva roky později se k tomu přidal seminář Reiki I. stupně, za další dva roky Reiki II. stupně, k tomu později pak Modrá alfa,
… a nakonec Hlubinné mapování paměti duše. 

Tato metoda pomůže lidem nahlédnout do období těsně před inkarnací, kde často vznikají různé smlouvy a dohody mezi jednotlivými dušemi, které pak neblahým způsobem ovlivňují život jedince. Po nových zkušenostech lze provádět tuto techniku v některých případech i na dálku.
Jak se všechno mění, tak i nyní zjišťuji, že spoustu toho, co jsem se naučila, mohu s důvěrou opustit, protože nyní přichází jiné možnosti, lepší a efektivnější techniky, které mohu ve své praxi uplatnit jednodušším a lepším způsobem. Doba jde dopředu a transformace vědomí lidí také.

Na dálku telefonicky poskytuji kompletní rozbor osobnosti, intuitivní výklady karet včetně numerologického rozboru, určení principu duše člověka, koučink a poradenství v oblasti rozpouštění starých nefunkčních programů a také designérské poradenství v oblasti Feng-Šuej.

Všechny moje výtvory jsou hodnotné tím, jak pomáhají.
Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.

Moje tvorba není určena těm lidem, kteří ji jakkoliv zpochybňují a nebo neakceptují mnou stanovené obchodní podmínky.

Mým velkým přáním je, aby moje produkty i služby změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,… na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

Moje tvorba není určena těm lidem, kteří ji jakkoliv zpochybňují a nebo neakceptují mnou stanovené obchodní podmínky.

Mým velkým přáním je, aby moje produkty i služby změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,… na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.


S láskou a úctou, Jana Arkana

Pokud Vás zaujal popis mojí tvorby, zvu Vás na prohlídku.

NABÍDKA

KONTAKT

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

SLEDOVÁNÍ A SDÍLENÍ

FB stránka: Jana Arkana • Harmonické bytí

FB skupina: Harmonické bytí

Instagram: @jana.arkana

YouTube kanál: Harmonické bytí Jana Arkana

Odysee kanál: @jana.arkana

© Jana Arkana • Harmonické bytí