Čakrový pás pro 13 čaker • energetických center pro tzv. Novou Zemi

Harmonizační čakrové pásy a k čemu slouží …

Čakrový pás je dekorativní bytový doplněk, určený k harmonizaci čaker a prostoru. Na čakrovém pásu je znázorněno několik tzv. čaker, našich energetických center, přičemž jednotlivá centra určují specifickou oblast v našem životě. Výborně se hodí do maséren, relaxačních center a nebo všude tam, kde chceme zharmonizovat prostor, aby všechno působilo vyváženě. Čakrový pás můžete pověsit na zeď v ložnici, v obýváku, v pracovně nebo třeba v předsíni, kde Vám krásně oživí a rozzáří zádveří. Vězte, že s tímto originálním bytovým doplňkem oslníte každou Vaši návštěvu.

Už delší dobu mi v meditaci přichází vize, kde vidím místo původních 7 základních čaker, celkem 13 energetických center,
která se propojují s energiemi páté hustoty, s energiemi tzv. Nové Země.

Dokonce vnímám i zcela jiné barvy u těchto energetických center, než jak nám obvykle bylo prezentováno v dřívějších dobách. Vlastně si kladu otázku, zda všechno, co nám bylo předkládáno v knihách, filmech či jiných médiích, bylo i ve skutečnosti takové? Nejlepší je naciťovat vše individuálně. Protože každý z nás je na nějaké cestě vývoje a každý z nás toto všechno může vnímat jinak.

Vytvořila jsem zcela nový harmonizační systém, kde je krásně vidět všech 13 energetických center, které jsou na pásu znázorněny mandalami v podobě lotosu věčného života a jednoho broušeného diamantu s duhovým vyzařováním uprostřed pásu.

Všechny fotografie, mandaly či obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv.
Vložila jsem do nich svoje jméno v podobě vodoznaku.

Všechny obrazy, kartičky, mandaly nebo harmonizační čakrové pásy jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem.
Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

Zde si můžete stáhnout význam jednotlivých 13 energetických center
a případně si tento soubor vytisknout na tiskárně.

V případě, že máte zájem o význam jednotlivých 13 energetických center pro Novou Zemi, pak mi napište žádost do mailu přes kontaktní formulář, který najdete dole na této stránce.
Ráda Vám tento soubor pošlu do Vašeho mailu, než bude vše na stránkách fungovat tak, jak má.

Momentálně, bohužel, nefunguje propojení mezi stahováním souboru přímo z webové stránky.
Děkuji všem za pochopení. S láskou, Jana Arkana

Jedná se o jedinečnou autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou přenesenou na speciální grafické plátno, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami dle přání zákazníka. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají harmonizačním pásům netradiční vyzařování. Harmonizační pásy lze lehce očistit vlhkým hadříkem.

Harmonizační pás je uchycen nahoře a dole k ploché dřevěné laťce. Nahoře je pak přivázaná ozdobná kroucená šňůra, která zároveň tvoří ucho pro zavěšení harmonizačního pásu na zeď. Na koncích kroucené šňůry, která splývá podél pásu směrem dolů, jsou navlečeny dřevěné korálky.

Nově mohu vytvořit na zakázku také harmonizační pás v podobě krásné samolepky, kterou si také můžete vyzdobit Váš interiér.
Cena takové samolepky je podle velikosti a proto ji tady ani neuvádím.

Jedinečnost velkého čakrového pásu přímo od autora a výrobce v ČR.

Ruční zpracování, preciznost a originalita každého kusu.

NEJVĚTŠÍ  AUTORSKÉ  HARMONIZAČNÍ  PÁSY  V  ČR
ZA   SUPER  CENU

Závěsný systém čakrový pás ve velikosti:  25 cm x 137 cm (+ ucho na pověšení)

1.880,- Kč

Samolepka čakrový pás v různé velikosti:  od délky 1m

cena podle velikosti plochy v cm2

Objednávejte podle čísel u jednotlivých obrázků:

1.

Lotos věčného života na barevném duhovém podkladu

pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv. posvátné geometrie 5D.

Zlaté lemování

2.

Lotos věčného života na indigovém vesmírném podkladu

pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv. posvátné geometrie 5D.

Stříbrné lemování

3.

Lotos věčného života na barevném duhovém podkladu

pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv. posvátné geometrie 5D.

Stříbrné lemování

4.

Lotos věčného života na indigovém vesmírném podkladu

pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče, tzv. posvátné geometrie 5D.

Zlaté lemování

Čakrové pásy sestavuji ze svých vlastních vytvořených mandal.

Jedná se o jedinečnou autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou na speciálním plátně s tekutou laminací, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami dle přání zákazníka. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají čakrovému pásu netradiční vyzařování. Čakrové pásy lze lehce očistit vlhkým hadříkem.

Čakrový pás je uchycen nahoře a dole k ploché dřevěné laťce. Nahoře je pak přivázaná ozdobná kroucená šňůra, která zároveň tvoří ucho pro zavěšení čakrového pásu na zeď. Na koncích kroucené šňůry, která splývá podél pásu směrem dolů, jsou navlečeny dřevěné korálky.

Výroba čakrového pásu je několikadenní záležitostí, není proto možné vyrobit čakrový pás ze dne na den na počkání.

Všechny komponenty potřebné k výrobě čakrových pásů nakupuji, výhradně, u českých dodavatelů. Dřevěné lišty, které se hodí k dalšímu zpracování pro čakrové pásy, si osobně vybírám,… a to jen takové, které jsou bez kazů. Proto v tomto případě nevyužívám žádný e-shop, ale kamenný obchod (vzdálený od mého bydliště cca 30 km).

Na začátku je nápad, který překreslím na papír a vytvořím si náčrtkový koncept. Potom tento motiv zpracovávám několik desítek hodin – nejdříve ručně, pak s použitím grafických programů na pc.

Hotový grafický návrh upravím pro tisk na plátno. Finální barvy čakrového pásu jsou krásné a zářivé jako vidíte na monitoru. Čakrový pás nazdobím zirkony, za příplatek i třpytkami, dalšími zirkony, barvami nebo kamínky.

Potom si musím nařezat dřevěné lišty do patřičných rozměrů. Takto nařezaným dřevěným lištám ohladím hrany pomocí smirkového papíru a začistím. Provedu první nátěr lazurou na dřevo. Na druhý den znovu očistím lišty smirkovým papírem a provedu druhý nátěr lazurou na dřevo. Teprve až po dalším dni můžu přilepit lišty lepidlem k čakrovému pásu. Lepidlo je nutné nechat zaschnout další jeden den.

Vrtáčkem provrtávám jednotlivé dřevěné korálky, abych do nich pohodlně navlékla zdobnou kroucenou šňůru. Ta slouží jako ucho na pověšení čakrového pásu. Konce zdobné kroucené šňůry zatavím, aby se nepáraly. Dřevěné korálky mi některé dodávají bez laku, tak si je musím nalakovat ještě sama. Používám bezbarvý lak na dřevo a provádím dva až tři nátěry.

Jak můžete tento originální krásný harmonizační pás získat?

Stačí si vybrat motiv na čakrovém pásu a napsat mi do mailu, o jaký druh čakrového pásu máte zájem. Vypište barevnost lemování i barvu lazury dřevěných latěk. Lemování – bordura čakrového pásu může být v odstínu 1. zlaté nebo 2. stříbrné

Dřevěné lišty jsou opatřeny dvěma nátěry bezbarvé lazury. Je však možnost za příplatek objednat lišty v jiném odstínu.
Vzorník barevnosti lazur na dřevo posílám zájemcům e-mailem na vyžádání.

 

Doporučuji Vám napsat přímo na můj e-mail a použít k tomu kontaktní formulář.

Použijte kontaktní formulář pro svoje přání …

Zde můžete napsat svůj dotaz či recenzi ohledně umělecké tvorby a nebo poradny pro osobní rozvoj.
Do zprávy uvádějte přesně, co Vás zajímá. 

Když uvedete číslo svého telefonu, tak Vám na něj ráda zavolám a osobně se domluvíme mnohem lépe na ostatních podrobnostech.
Více informací poskytnu
v e-mailu a nebo po telefonu. Děkuji za pochopení.

  SOCIÁLNÍ SÍTĚ

  SLEDOVÁNÍ A SDÍLENÍ

  FB stránka: Jana Arkana • Transformace vědomé duše

  FB skupina: Harmonické bytí

  Instagram: @jana.arkana

  YouTube kanál: Jana Arkana Transformace vědomé duše

  Odysee kanál: @jana.arkana

  © Jana Arkana • Harmonické bytí